MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11654515
nr 1165 4515
Byrå
20-tal, Gustaviansk stil, längd: 110 cm, djup: 47 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:36:36
150 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen